İŞLEM REHBERİ

İnternetten Sipariş

Dört kolay adımda internetten siparişinizi rahatlıkla yapabilirsiniz: 

1.Adım: Bilgileriniz

Üyelik Hesabınız Varsa;
agactanya.com ’a kayıtlı bir üyelik hesabınız varsa, yalnızca e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek sipariş vermeye devam edebilirsiniz.

Üyelik Hesabınız Yoksa;

‘Üye ol’ linkini tıklayarak açılacak olan sayfadaki bilgileri doldurarak üye olabilirsiniz.

2. Adım: Teslimat Adresi

Bu adımda, ürününüzün gönderilmesini istediğiniz adresi kontrol ediniz. Eğer ürününüzün fatura adresinden farklı bir teslimat adresine gönderilmesini istiyorsanız, lütfen ilgili kutucuğu işaretleyin ve gerekli bilgileri doldurun.

Lütfen bilgilerinizi eksiksiz ve doğru girin. Yıldız işareti belirtilen alanlar zorunlu alanlardır.

3. Adım: Ödeme Seçenekleri

Ödeme yöntemlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz: ödeme seçenekleri linki

4. Adım: Sipariş Onayı

“Sipariş Onayı” sayfasında, siparişiniz bir kez daha tüm ayrıntıları ile gösterilir.

Kişisel bilgilerinizi kontrol edip sepetinizdeki ürünlerin çocuklar için olduğunu ve kullanım koşullarını tekrar gözden geçirmeniz gerektiğini belirten onayı kabul ve beyan etmeniz gerekmektedir.

"Değiştir" butonu ile dilerseniz fatura ve teslimat adresinizi, ödeme türünü veya sepetinizde bulunan herhangi bir ürünün adedini değiştirebilirsiniz. "Sil" butonu ile dilediğiniz bir ürünü sepetinizden çıkarabilirsiniz. “Sipariş Onayı” sayfasında teslimat süresini ve gönderi masrafı dahil siparişinizin toplam tutarını görebilirsiniz.

“Genel Hükümler ve Koşullar” ile ilgili bilgileri ve “Veri koruması uyarısını”, “Mesafeli Satış Sözleşmesi’ şartlarını ve bu Sözleşmenin ayrılmaz parçasını teşkil eden Ön Bilgilendirme Formunu okuyup kabul ettiğinizi beyan etmeniz gerekmektedir.

Onayınızın ardından "Siparişi Tamamla" butonu yardımıyla siparişinizi sonlandırabilirsiniz. Siparişini tamamladıktan sonra e-mail adresinize onay maili gönderilecektir.

 

“Hızlı Al” Fonksiyonu

Site üzerinde, satın almak istediğiniz bir ürünü “Hızlı Al” butonu ile doğrudan sepetinize atabilirsiniz.

Yani sepetinize eklemeye karar verdiğiniz bir ürünü, ürünün detay sayfasına gitmeye gerek kalmadan direk sepetinize ekleyebilirsiniz.

 

Sipariş Durumu & Sipariş Detayları

Hesabım bölümünde yer alan "Siparişlerim" sekmesinden mevcut sipariş durumunuzu takip edebilirsiniz.

 

Tamamlanan siparişimi iptal edebilir miyim?

Teknik sebeplerden dolayı onaylanmış ve kargo edilmiş siparişlerinizi size teslim edilmeden değişim ve iptal yapamıyoruz. Satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız ürünün tarafınıza teslim edildiği tarihi takip eden 14 gün içinde iade edebilirsiniz veya müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.