KARGO ve ÖDEME SEÇENEKLERİ

Kargo ücreti limiti nedir?

250 TL altındaki siparişleriniz için 50 TL tutarında bir gönderi ücreti ödersiniz. 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

 

İadelerde kargo tutarı

 Ayrıntılı bilgi için iade & değişim  sayfasına göz atabilirsiniz.

 

Teslimat

İstenilen Adrese

 • Online sipariş sürecinde, fatura adresi otomatik olarak teslimat adresi "Teslimat adresi" adımında kabul edilir.
 

Fatura Adresine Teslim

 • Online sipariş sürecinde, fatura adresi otomatik olarak teslimat adresi "Teslimat adresi" adımında kabul edilir.
 • Teslimat adresi ile ilgili bilgileriniz, online siparişinizi tamamladıktan sonra e-posta ile alacağınız sipariş onayında yer almaktadır.
 • Teslimat notu ve fatura ile birlikte verilir.
 • MNG kargo tarafından SMS ile siparişiniz hakkında bilgilendirilirsiniz.
 

Farklı teslimat adresine teslimat

 • "Teslim adresini" sipariş adımında farklı bir teslimat adresi belirtebilirsiniz.
 • Fatura ve gönderim adresleri aynı ülkede olmalıdır.
 • Teslimat adres bilgileriniz, online siparişinizi tamamladıktan sonra e-posta ile alacağınız sipariş onayında yer almaktadır.
 • MNG kargo tarafından SMS ile siparişiniz hakkında bilgilendirilirsiniz.
  faturayı fatura adresine gönderebilirsiniz.
 

Teslimat Adresinde Alıcının Bulunamaması

Teslimat adresinde kimsenin bulunmaması durumunda, kargo görevlisi size bu konuda not bırakır. Lütfen gelen notu gördüğünüzde kargo şirketiyle iletişime geçin. Kargo şirketi size ulaşamazsa ürününüzü Ağaçtanya’ ya geri iletir.
Sipariş gönderimlerimizi gerçekleştiren anlaşmalı kargo şirketi, tüm Türkiye'ye teslimat yapabilmektedir. Ancak, köy,kırsal bölgeler ve karayolu ile ulaşım sağlanamayan yerlere ürün teslimatı yapılamaması söz konusu olabilir. Kargo teslimatı açısından sıkıntı yaşayabileceğinizi düşünüyorsanız lütfen sipariş vermeden önce Müşteri Hizmetleri (444 06 06) ile iletişim kurarak adresinize teslimat yapılıp yapılamayacağını öğreniniz. Bu tür durumlarda genellikle en yakın yerleşim merkezine siparişiniz getirilir ve sizden buraya gelerek teslim almanız rica edilir.

 

Teslimat Tarihi ve Sipariş Takibi

Siparişiniz, onaylandıktan sonra, çoğunlukla 3-5 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. Teslimat adresinde bulunmamanız durumunda, adreste bulunan bir başka şahıs, kimlik ibraz ederek siparişinizi teslim alabilir.

İnternet mağazamız üzerinden vereceğiniz siparişe ait teslimat tarihi zaman aralığı, sipariş sırasında sepet sayfasında görüntülenir.

 

Ödeme Seçenekleri

www.agactanya.com' da yararlanabileceğiniz ödeme seçenekleri aşağıdaki gibidir:

 • Banka Kartı
 • Kredi Kartı
 

Kredi Kartı ve Banka Kartı

agactanya.com’ dan yapacağınız alışverişler için kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartlarını veya banka kartlarını kullanarak taksit avantajlarından faydalanabilir, diğer tüm kredi kartları ile tek çekimde ödeme yapabilirsiniz. Taksit seçenekleri ve kampanya bilgileri ürün açıklamaları içerisinde beyan edilmektedir.

İnternet mağazamızdan sipariş verirken lütfen kredi kartı bilgilerinizi belirtilen alanlara girin.